wielkopolskie — doniesienia od 25 stycznia do 21 lutego 2019 20:21

— w pełnej wersji atlasu lokalizacja grzybobrania jest zwykle podana precyzyjniej niż powiat i jest linkowana do mapy Google
— opłata za pełną wersję to jedyne źródło utrzymania serwisu (nie zaśmiecam stron reklamą)
pow. Poznań

sobota 16. lutego
Nina 2019.2.16 15:13

(0/h) Czekam z utęsknieniem za grzybobraniem. Wspominam gdzie znajdowałam poszczególne okazy, gdzie pierwszy raz zbierałam borowiki wrzosowe itp. , no właśnie jeśli mówię o "amerykanach" to pragnę przez ten portal podziękować Tazokowi za namiary. Panie Maćku - serdeczne dzięki. Mam nadzieję, że w tym roku będę bardziej aktywna. Serdecznie pozdrawiam Admina i wszystkich Grzyboświrków.

  • +napisz o swoim grzybobraniu
    • grazka · 16.19:42 · Przystojniaki z tych jankesów...tacy wysmukli:))) A do aktywności, nie tylko tej leśnej, ale i portalowej jak najbardziej zachęcamy. Pozdrawiam:)
    • tazok · 17.22:44 · Ninko , to była wielka przyjemność przeczytać Twój wpis , i bardzo miło się Tazokowi zrobiło , że mógł być Twoją muzą w kwestii "amerykańców" :) Pozostaje mi tylko trzymać za słowo , i wyczekiwać za niedługo - kolejnych optymistycznych doniesień z Wielkopolski . Pozdrowienia - w miniaturce dzisiejsze zdjęcie z Beskidów , z tazokowej ziemi obiecanej . Możesz też zerknąć na moją stronkę - w linku ostatni wpis ----- https://beskidzkasalamandra.wordpress.com/2019/02/11/i-niech-mowia-ze-to-nie-jest-milosc/
    • Jakub · 19.18:00 · Dzien dobry, mam pytanko: gdzie te amerykany w 2019 będzie można spotkać mili Państwo ?:-)
    • +dopisz (dla zalogowanych)

pow. gnieźnieński

piątek 1. lutego
megalo 2019.2.2 0:53

(0/h) Wpis poza sezonem, więc niezobowiązująco. Mam zagwostkę z grzybkiem przedstawionym na zdjęciu. Wyrósł na moim podwórku jesienią, na pniu po ściętej (świeżo - niestety!) brzozie.