duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Hejka leśni ludzie. Dzisiaj ponownie Puszcza Notecka. Trzeba było sprawdzić co się dzieje po ostatnich burzach. Las już nie skrzypi. Donoszę jednak, że prawdziwki i podgrzybki nie sypnęły😬. Natomiast oszalaly tym razem koźlarze pomarańczowożółte w brzozach. Zaczęłam od buków, a tam kurki i troszkę usiatków. Potem były już tylko zagajniki brzozowe i lasy brzozowo- sosnowe. Zebrane kurki ( 3.9 kg), koźlarze pomarańczowożółte ( 137), borowiki ceglastopore (20), borowiki szlachetne (5), usiatkowane (13), koźlarze babki ( 6)- nie zbierałam, podgrzybek brunatny (1), podgrzybek zajączek (1),
piaskowce kasztanowate (2), lejkowiec dęty ( wyszedł głęboki talerz). Teraz muszę wytrzymać bez lasu 1.5 tyg🙈. A koźlarze i kurki już wydane🫠. Grzybnej niedzieli Wam życzę.