duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Las duży sosnowy. W lesie wilgotno. Dziś spacer razem z AgusiaN. Agnieszka zachwycona jaki las może być w środku miasta. Niestety Agnieszka zapomniała wziąć ze sobą rentgena do poszukiwania gąsek na wydmie śrudlądowej ale i tak udało jej się trafić gąski. Od rana przymrozek przez co grzyby zostały skutecznie wychamowane. podgrzybki brunatne pojedyńcze większość robaczywa. Maślaki pstre po kilka większość robaczywa. Maślaki zwyczajne pojedyńcze większość robaczywa. Maślaki sitarze całe stada robaczywe. Czernidłak kołpakowaty już niezdatny do zbioru. Sarniaki dachówkowate pojedyńcze większość
robaczywa. Gąski zielonki i niekształtne po kilka większość robaczywa. Po niedzieli przewidywane są opady deszczu i troszkę cieplejsze noce zobaczymy jak będzie wyglądać sytuacja w lesie. Pozdrawiam serdecznie leśna brać i życzę powrotów z pełnymi koszami grzybów.