duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Szybko i na temat. Lasek łęgowy. Grzyby zaobserwowane: wrośniaki, w tym garbaty ( czemu on garbaty, skoro garba nie ma?), kisielnica kędzierzawa, trąbki otrębiaste, próchnilce no i oczywiście czarki, które miały czarować ilością, a czarowały tym, że są 😁. Wiosna chce już przyjść bardzo, ale niesprzyjające okoliczności przyrody stoją jej na przeszkodzie 😏. Ale ślady zostawia i to jest najważniejsze 😄. Do tego sześć saren, z czego jedna dała sobie zadek sfocić 😁, no i kroki zrobione.... O tym, że oczywiście słońce się musiało schować, wiatr zaczął wiać jak oszalały, deszcz się rozpadał -
wspominać nie będę, bo i po co? Grunt, że lasek odwiedzony 😄. Jak zlapiecie chwilę, to idźcie w las - albo chociaż w miejskie krzaczory, bo tam też życie wre 🙂.