duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Wczoraj napisałem, że ilości nie do wyzbierania i dziś to potwierdzam. Wieczorem dostałem zamówienie od teściowej, więc dziś przed pracą podjechałem jeszcze raz w to samo miejsce na pół godziny - wystarczyło. Na szybko zebrałem 230 gąsek liściowatych wybierając co ładniejsze owocniki. Mnóstwo jeszcze zostało, ale więcej nie potrzeba, a i czasu nie było. Cóż, chyba trzeba pisać erratę do podsumowania.;) Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych grzybobrań, jak nie w tym, to w kolejnym sezonie. Ps. Tym razem to już chyba rzeczywiście ostatni mój wpis w tym roku.
Ps2. Oczywiście liczba grzybów na osobogodzinę wczoraj i dzisiaj wychodzi dużo wyższa, ale nie wiem czy się adminowi serwer nie zawiesi, więc celowo zaniżam.;)