duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Wiem wiem. Już było tak dużo doniesień o smardzach, tyle fotek i komentarzy. Tyle tylko, że ja znalazłam tego pierwszego i jedynego. I choć dreptałam dookoła niego zawzięcie, zataczając coraz szersze kręgi, wypatrując bacznie - prawie na kolanach - i co? I nic więcej. Tylko ten jeden! Zrobiłam mu chyba kilkanaście fotek, nawet miałam ochotę go pogłaskać, ale jakoś tak głupio głaskać grzyby. Prawda? Lasek miejski: dąb, klon, buk, topola, wiąz. Bardzo dużo powalonych drzew. Już wiem, że będzie to dobre miejsce na poszukiwanie zimowych grzybów.
W obiektyw wpadły jeszcze: pieczarki, czernidłaki błyszczące, drobnołuszczaki jelenie i żagwiak (chyba?). Wiosna już mocno stoi na nogach. Wszystko pokryła świeżą, soczystą zielenią i kwiatami 🌼🌸💮. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i wiosennie. Jeszcze chwilka i będzie grzybowo, i odlotowo 😊 F.