© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Niech będzie pochwalony! Nie będę pisał, że Jęzor i S1, bo za dużo nas by tam było :). Replay przy bieliźnie. Coś mi się zdaje, że 2 sztukę ktoś wyrzucił, gdyż maślaków i kozaków brzozowych ilości nie do wyzbierania. Niby zimno a rosną sobie w najlepsze. Ręce wydłużyły mi się jak szympansowi ku ziemi, z 10 cm dłuższe, ledwo 2-godzinny urobek dotargałem na poniższy stół. Tak pi razy oko, maślaków ok. 75-80 szt, koźlarzy mniej więcej tyle samo, z tym, że tendencja odwrotna, 12-15 pomarańczowych, więcej "brzozoków" i koźlarzy babka. Pieczarki wielkości czasznic olbrzymich spokojnie sobie rosną.
Oddam koszyczek na "golasy" w zamian za widelec @ :)) Zapaleniec - rozbity telefon marki Sony Erickson, chyba Ci wypadł z futra :))) PS. Gdyby ktoś był liczykrupą, 20 najbrzydszych zjadły myszy, i wg mnie maślaki powinno się dzielić na 2, bo za dużo czerwieni w Tych Tychach :). Pozdrawiam wszystkich i do zaś :).