© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Witam Wszystkich , Podekscytowany ostatnimi opadami deszczu i stęskniony na kolejne grzybobranie z samego rana udałem się w moje prawdziwkowe miejscówki . W lesie byłem pierwszy skoro świt i jeszcze z latarką na czole udałem się na rekonesans w miejscówki blisko parkingu. Aura naprawdę super: lekka mgła, rosa wszędzie , ściółka mokra i co najważniejsze cudowny zapach grzybni. Niestety po przechadzce w moich idealnych miejscówkach , w których 2 tygodnie temu miałem żniwa prawdziwkowe , tylko masa muchomorów. Lasek naprawdę idealny , młode dęby zmieszane z brzozą i świerkiem.
Na grzybki muszę chwilę poczekać. Dla pocieszenia wróciłem z pełna reklamówką śmieci pozostawionych niestety przez grzybiarzy. Pozdrawiam wszystkich na forum i dawajcie znać jak u was 😀