duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Witam leśnych ludzi. Las sosnowy 🌲🌲🌲 bory. Dziś grzybny buszing w koło jeziora z wędką. Grzybny zwiad przy okazji rybkowania. W lesie sucho mega sucho. Od dawna tu nie padało. Myślałem że chodź w koło jeziora będzie jakaś wilgoć i cuś urośnie. Niestety nie ma nic. Honor uratowała piękna kozia broda - siedzuń sosnowy. Deszczu 💦💦💦 i deszczu. Pozdrawiam grzybniętych i pełnych koszyków 🧺🧺🧺 życzę.
Wrzesień w borach 🌲🌲🌲 sosnach borowikiem darzyć powinien jezioro węgorzem szczupakiem. Rybki są i to całkiem ładne a na grzybki prawdziwki rydze trzeba jeszcze poczekać. Nie zawodzą 🐥🐤🐥 kurki. Dziś znowu dwie garście dało. Będą jutro z kozią bródką do obiadku w sosie. podgrzybka czarnych łebków też nie widać. Pewnie jak w zeszłym roku wysyp zacznie się dopiero w październiku. No cóż taki mamy klimat....