duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Nadbużańskie piaski: - podgrzybek brunatny 143 szt., - borowik szlachetny 20 szt., - koźlarz pomarańczowożółty 16 szt., - złotoborowik wysmukły 11 szt., - koźlarz babka 9 szt., - kurki 6 szt., - podgrzybek zajączek 4 szt.
Witajcie. Tym razem weekend zacząłem od piasków, zżerała mnie ciekawość co tam słychać po bardzo fajnym ubiegłowekendowym grzybowaniu. Tak więc płachetki dalej można kosą kosić, aczkolwiek nie udało mi się dzisiaj trafić nawet jednej zdrowej (kilkanaście prób tych najmniejszych po czym odpuściłem). Borowiki jeszcze całkiem fajne, aczkolwiek już bardziej pojedynczo i niektóre już ze schorowanymi nóżkami. podgrzyby, no cóż po prostu wyrośnięte podgrzyby, tych małych podgrzybeczków jak na lekarstwo. Amerykańce trafiłem dzisiaj już w 3 miejscach (3,1, 7), przy czym ta siódemeczka w bajkowej kompozycji. A jutro..., jutro buszowanko w czerwonej krainie, a noc taka długa... Pozdrawiam.