duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Piękny i Bestie. Piękny majowy las pełen cudownego życia i Bestie, dwunożne bezlitosne bezmózgie bestie, które są na dobrej drodze, aby to cudowne życie zepchnąć w otchłań niebytu.
Witajcie. SORKI, że Wam po części zepsuję piękną majową Niedzielę. Chciałem dobrze, chciałem przeżyć cudowne chwile na łonie natury, niestety bezmózgie dwunożne istoty, które "czynią sobie Ziemię poddaną" w poszukiwaniu tanich wrażeń rozjeździli mi bagna w szerz i wzdłuż niszcząc wszystko to co na nich rosło włącznie z żurawiątkami, kaczątkami i wszelkimi innymi wodnymi stworzeniami (a tak się tydzień temu głupi cieszyłem na widok traszki). Płakałem jak bóbr stojąc nad gruzami bobrzej żeremi, która posłużyła chyba debilom za skocznię. Cały las i całe bagna oblepione ulotkami "Cobra lajtowy puchar 4x4 - organizator offroad Piaseczno", aż mi się nie chce wierzyć, że nie robią tego za przyzwoleniem władz. Pozdrawiam wszystkich z wyłączeniem bezmózgich istot, którym niestety poświęciłem dzisiejszy wpis.