duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Zima nie odpuszcza, choć do południa jeszcze bez śniegu więc pomimo zimna zachęta była na spacer i sprawdzenie miejscówek czarkowych. Rosną pomalutku, a większe zostały zebrane. Czym więcej doświadczenia ich szukania to można odkryć też nowe miejsca. Jednak u nas nie ma takiej ich obfitości. Jednak są, ale niektóre rosną szczególnie wolno, załączam foto ze znalezionymi 6.01. 2023 r., które niewiele urosły. Dziękuję za podpowiedzi z galaretowatym rudopomarańczowym prawdopodobnie grzybem, ale to nie te wskazywane, z pewnością nie trzęsak pomarańczowożółty, gdyż go znam, ani galaretowiec, za mały.
Są to duże połączone płaty jak zamieściłam w poprzednich doniesieniach i szerokości, otacza całe drzewo dębu, ale nie bezpośrednio na nim, więc też nie żywica. Szukam nadal podpowiedzi. Dziękuję za dotychczasową pomoc...