duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Noworoczne cuda "wiosennego" lasu. Szok, 1 stycznia - 17 stopni (i to na Wschodzie), aż strach pomyśleć ile będzie w lipcu?
Witajcie. Co to się porobiło na tym świecie, co prawda jak wychodziłem o 8:00 było jeszcze "tylko" 13 stopni ale jak wracałem około 11:00 było już 17. Tak, że tego, wypociłem się trochę z nocnych nadmiarów płynów;) A w lesie bajka, nie zimowa lecz wiosenna, i co najważniejsze czerwona bajka. Zgodnie z życzeniami spod podsumowania 2022, zaczynam Nowy Rok od wysokiego "C", w nowym sezonie tanio skóry nie sprzedam no chyba że diabłowi, i obiecuję raportować na czerwono czerwonymi, tak aby wszyscy mogli się napatrzeć i naładować akumulatory pozytywną czystą energią. Tak więc na rozgrzewkę i na dobry początek dzisiejsza galeria. Pozdrawiam.