duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
"Odchodzisz w przeszłość stary roku, powoli czas domyka pętlę; jeszcze choinek zapach wokół, ciepłota wspomnień, jakieś wiersze zgubione w ciszy gdzieś nad ranem. Szept słów w jesiennym kolorycie, tęsknoty w strofy poskładane, gasnący blask świątecznych życzeń..."
Gdy Stary Rok odchodzi, przychodzi czas podsumowań. U mnie będzie krótko i zwięźle... jak nie ja 😅😆 Rok grzybiarsko rewelacyjny 🍁🍂🍀🌲 dzięki portalowi także towarzysko 😁 poznałam wspaniałe osoby 😍 zakręcone pozytywnie, kochające las, przyrodę i drugiego człowieka 😅 dziękuję Wam 😘 Dość prywaty..... czas na meritum 🙂 Wszystkim Grzyboświrkom 😅 tym sezonowym i tym całorocznym, tym nieśmiałym i tym odważnym, życzymy. szczęścia, bo ono przynosi radość. zdrowia, bo daje wytrzymałość i siłę. miłości, bo przynosi pokój. czasu, którego wciąż brak. uśmiechu, o który tak trudno, a który rozjaśnia świat. słońca gdy wokół pochmurno. wiary, która daje nadzieję i wskazuje kierunek. dni, które będą wypełnione po brzegi tym czego pragniemy. bezinteresownej życzliwości. Nowy Rok to nowy początek, przeszłość zostaje z tyłu i wszystko można rozpocząć od nowa ⛅🙂 Zapomnijmy o złych chwilach, bo czas szybko ucieka i należy go wykorzystać do budowania pięknych wspomnień 🙂 M@M 🎊🎇🎆🍾