duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Zakończenie sezonu podejście trzecie. Jak mi jutro nie odbije, to już ostatnie😁😁. Z braku czasu pochodziliśmy z psiakiem (psiak biegał jak szalony, jakby czuł, że koniec tegorocznych wypraw jest bliski) w okolicznych sosnowych laskach iglastych. Ponuro, lekka mżawka, taka listopadówa bura pogoda. W lesie cisza, miejscami sporo ogonków po gąskach, jednakże udało coś tam do małego kosza wrzucić. 28 podzielonek pierwszej klasy, młodych i zdrowych, dwie gąski zielonki, dwie liściowate, trzy młode boczniaki. Siedzuń sosnowy, dwa podsuszone kozaczki, kilka podgrzybków zostawiłem w spokoju.
Może i nie za wiele, o prawdziwku można pomarzyć, ja jednak zbiorem jestem usatysfakcjonowany, wszakże jest prawie połowa listopada. Pozdrawiam serdecznie:-)