duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Witam 🙋 leśnych ludzi. Las 🌲🌲🌲sosnowy bory. Już tylko 🚶🚶🚶spacer. Taki pożegnalny 😢😢😥 na zakończenie sezonu. W borach można jeszcze spotkać grzybki rosną pojedynczo podgrzybki zajączki jakiś maślaczek gąska. Dzis zostały na swoim miejscu. Zapasy już zrobione bliscy obdzieleni ale ciągnie do lasu. Pozdrawiam grzybniętych i do zobaczenia na szlaku w przyszłym roku.
Dla podsumowania sezon średni od czerwca do połowy lipca kurki ładnie wysypały potem upały i długotrwały brak deszczu dopiero pod koniec września coś ruszyło wysypały podgrzybki i rydze prawdziwki średnio gąski słabo i tak do końca października początek listopada już spacerowo ale miło zaskakiwał teraz to już koniec jeszcze raz pozdrawiam wytrwalszych i zimowych zbieraczy grzybniętym do zobaczenia w przyszłym roku