duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Las duży mieszany. W lesie wilgotno. Grzybiarzy bardzo dużo każdy coś nazbierał. Niektórzy parkowali swoje pojazdy na środku drogi leśnej chyba nie chcieli żeby konkurencja pojechała dalej przed nimi 😉 Dzisiaj wspólny spacer razem z Agusia N i MARCEL P. Borowiki szlachetne pojedyncze większość zdrowych. podgrzybki brunatne po kilka większość robaczywych lub poobgryzanych. podgrzybki zajączki po kilka większość zdrowych. Koźlarze babki po kilka większość zdrowych. Koźlarze pomarańczowożółte pojedyncze zdrowe. Maślaki zwyczajne po kilka większość zdrowych. Kurki po kilka nie zbierałem.
Sporo rośnie różnych drobnych grzybów niejadalnych i nadrzewnych. Bardzo dużo widać placy grzybni. Dzisiaj nawet samica łosia spłoszona uciekała w popłochu. Spacer w miłym towarzystwie przyjemny, każdy coś nazbierał. Dziękuję Marcel za duża wersję atlasu grzybów rysunkowego. Pozdrawiam serdecznie całą leśną brać i życzę powrotów z pełnymi koszami grzybów.