duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Kto powiedział, że leśny spacer w deszczu nie może być przyjemny 😁? Jednak 3-godzinny to przesada, skoro grzyby pokazały tyłek, jak na głównym 😅. Małe nawiązanie do gołąbka Niki heh. Mokro, wietrznie, bez kapoty, tylko kurtka i spodnie funkcyjne. Nogi suche, głowa sucha, jednak ramiona lekko wilgotne. Las mieszany, sprawdzony od A do Z, sosny za podgrzybkiem, dęby za prawdziwkiem, modrzewie za maślakiem i buki za ceglastoporymi. Udało się tylko wyhaczyć kilka "trujaków". Uuch, jak mnie to słowo mierzi 😠. Napiszcie niejadalne, blaszkowe, nadrzewne. Ale "trójaki"?
Jakby: "Kupię baldachim do urzeczka" - kwadrans nad tym siedziałem, zastanawiając się, co to jest urzeczko hmm :))). Trochę słoneczka i będzie się działo, podlało konkretnie, najpewniejsze na "dzień dobry" liście i zielony mech :) Darz Bór!