duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Las duży grabowy. W lesie wilgotno. Obecnie przechodzi burza. Dziś wspólny spacer ekip z śląska, mazowieckiego i łódzkiego. Grzyby rosną nie ma jeszcze pełni wysypu ale da się coś uzbierać. Borowiki usiatkowane po kilka większość robaczywych. Koźlarze grabowe po kilka większość zdrowych. Koźlarze baby pojedyńcze sporo robaczywych. Maślak żółty jeden zdrowy. podgrzybek zajączek jeden zdrowy. Koźlarz pomarańczowożółty jeden zdrowy. Kurki całe gromadki od małych po większe. Sporo rośnie różnych drobnych grzybów niejadalnych i nadrzewnych. Gołąbki również pięknie rosną.
Dziękuję wszystkim za miły spacer po lesie. Oby częściej takie wspólne grzybobranie. Agusia N dzięki za podwózkę 😉 TRIO serdeczne dzięki za przyjazd i chęci oraz niestrudzenie w poszukiwaniu grzybów. Będę niebawem denerwować jak sezon bardziej wystartuje. Miło było poznać ekipę z mazowieckiego. Cały dzisiejszy zbiór pojechał na Śląsk oby przyniósł i tam wysyp grzybów. Pozdrawiam serdecznie całą leśną brać i życzę powrotów z pełnymi koszami grzybów.