duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Nosiło mnie, nosiło i wyniosło 😁 Dobrze że nie posłuchałam prognozy... burza o ósmej pfff... kto płaci tym meteorologom 😡Dzisiaj wypad zwiadowczy, czy szkodniki zostawiły moje miejscówki. Dramatu nie ma choć akrobacje niczym czapla były 😅 W lesie strasznie sucho, bez przerwy szur, szur, tony liści jak na jesieni.
Na początku pierwszy w tym roku usiatek 😍 ale jak to z nimi bywa pół trzonu out. Rozochociłam się a tu zonk 😅 jeszcze dwa w formie rozkładowej 😁 jeden malusi koźlarz bruzdkowany i boczniaki w fazie schyłkowej. Rozmaite nadrzewne i nadrewnowe, różne muchomory choć wszystkie pojedynczo. Ani śladu ceglaków czy innych rurkowców ☹️ Ale dzisiaj tylko 5 km więc za dużo nie zwiedziłam. Trzeba deszczu jak u wszystkich. Czekam więc na tą zapowiadaną burzę 😛