duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Witajcie. Polubiłem okolice rzeczki Mieni więc dziś znów zawitałem w tamtejsze chaszcze. Efekt to 373 g uszaków i 310 g zimówek. Nie było by tej wycieczki bez tego wspaniałego portalu i Was moi drodzy forumowicze. Dziękuję każdemu z Was z osobna, Adminowi szczególnie za wizję portalu i jego codzienną mozolną pracę na naszą rzecz. Poznałem to wiele nowych gatunków grzybów, dowiedziałem się, że zbiera się je również zimą! Cieszę się z tego, że tu jestem z Wami - oprócz lasu to najlepsze miejsce gdzie warto być 🙂. Dzięki Wam poznałem w 2021 roku:
borowiki wrzosowe, piaskowce modrzaki, wodnichy późne, kolczaki rudawe, płomiennice, uszaki, boczniaki - z tych które znalazłem, ale też Trąbki, lejkowce, kilka gatunków borowików, których nie udało mi się namierzyć i wiele więcej oczywiście 😄 Świat grzybów fascynuje i porywa. Warto brodzić w śnieżycy w przyrzecznych łozach, aby wypatrzeć płomień zimówki 👍 Udanego roku grzybowego moi Mili 😊