duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Zgodnie z tradycją, jak co roku na przełomie starego i nowego (21/22), skoczyłem na spacer kontrolno-rekonesansowy, czy lasu jeszcze nie ukradli. Krótki bo 2,5 godzinki, 8 km, w porównaniu do Zeni tyle co nic:p. Wiadomo, błoto, dość wilgotno, jednak czułem się jakby wiosną - ciepło i zielone mchy. Nic tylko spodziewać się świeżych podgrzybków heh. Kilka nadrzewnych udało się namierzyć, jak kisielnica czy wolnotrzęsak, płomiennica w liczbie 1 raczej nie występuje. I tak nie zbieram, może jedynie gdyby uszka bzowe bym znalazł, wtedy bym zabrał. Najważniejsze, że torba i eko-siatka z...
... Biedronki pozwoliła zmniejszyć ilość śmieci o ok. 30 szt i załadować piec do pełna - czyli leśny kosz. Niech się leśnicy sprężają, bo mam zamiar poprawić wkrótce. Pozdrawiam i do pracy.. Rodacy :)!