duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
"Jestem z Wami. Może trochę Wam będę tu przeszkadzać, lecz Wy sami przecież chcecie mnie w tradycję wprowadzać. Przy chooince z zielonego plastiku, gdy disc-kompakt kolęduje muzyką, a na niebie jasność zaświtała pierwszy dzisiaj stacjonarnt satelita, już w tym wieku przedostatnia to Wigilia. Gdy więc cała zgromadzona familia w mig ze stółu już wypije wszystko i zje, obejrzymy sobie razem telewizję (byle nie Kevina:p ). Potem piękne Wam przyniesie prezenty stary krasnal, nie Mikołaj i nie święty; renifery do przywiozą spod lasu. Jestem z Wami, idziecie ze mną - Wasz duch czasu."
Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu.. Życzę, by pod choinką znalazły się najpiękniejsze prezenty (nie w sensie materialnym) - aby miłość była w Waszym domu wszechobecna i dawała nadzieję i optymizmu.. Niech Wasze serca będą przepełnione życzliwością, zrozumieniem i akceptacją a koszyki zawsze były pełne owoców lasu.. Wesołych Świąt i Wszystkiego Dobrego.. M.