duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Czytając Wasze pesymistyczne raporty, tak na chłopski rozum, nie powinienem był nic znaleźć albo kilka. Ale jednak są i nadal rosną: koźlarze czerwone - szt 10, koźlarze brzozowe - szt 15, rydze - sztuk 16,5 (dzielone przez 4), maślak zwyczajny - sztuk 3,5. Do tego gąska liściasta, przerośnięty szmaciak - nie zabrane. Wczorajszy podgrzybek brunatny - ok. 20 szt nie wliczony do doniesienia. Las mieszany, bo inaczej nie może być. Czas 2 godzinki. W tygodniu podobnie. podgrzybków trzeba się rzeczywiście naszukać, jeśli są to w zielonym mchu na styku sosen i modrzewia. Starsze osobniki zasiedlone.
Kłaniam się i kończę Krakusem. Darz Bór! "Byłem dziś w lesie za miastem.. i grzybów znalazłem kilka.. o Tobie myślałem, Miła.. za chwilką płynęła chwila.." :)))