duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Witam:). Dzisiaj wypad kontrolny z jednym koszykiem. I tak w lesie liściastym(grab, dąb, brzoza i inne) kolejny pojaw muchomora czerwieniejącego od maluszków do staruszków. Niestety jak to z nimi bywa zaczerwione w 80%, szkoda, bo bardzo mi smakują. I trzy spore garście kurek. W dużym sosnowym z maluchów pokazuje się płachetka kołpakowata i to tylko punktowo. Podgrzybki średniaczki(tych uzbierałam sporo). Kilka prawdziwków(większe tylko do zdjęcia), jednego ceglasia, 2 kanie, maślaka żółtego, 3 kozaki brązowe i jednego mojego ukochanego czerwonego😍. Na okrasę kozia broda i surojadka.
Czerwone muchomory rosną masowo, oby to był dobry znak:). Zbiór prawie w całości podarowany. Zostawiłam sobie czerwieniejące i szmaciaka. Pozdrawiam Was ciepło:).