duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Koźlarz babka 23, borowik szlachetny 16, podgrzybek zajączek 21, podgrzybek brunatny 99, maślak zwyczajny 16, gołąbek białozielonawy 1, maślak żółty 3, mleczaj rydz 111.
Siedem godzin w lesie. Dwa miejsca. Najpierw nowe. Za namową koleżanki z pracy. Ale to wzasadzie były 2 miejsca. To było szukanie miejsca w ciemno. To napełniłem 1 kosz. Głównie podgrzybki, trochę koźlarzy i zajączków. Najpierw dwa pasy brzozy. Potem dalej starodrzew. Głównie sosny, trochę wierzby buka, świerku i brzozy. Potem pojechałem w swoją ulubioną miejscówkę. Tam koźlaki, borowiki, podgrzybki, zajączki, maślaki i rydze. Maślaki i rydze bardzo robaczywe (90%). Ogólnie 2 kosze grzybów. W lesie po 12 -tej. Powrót po 19- nastej. Pozdrawiam serdecznie😉