duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Krótka, ponadgodzinna wycieczka w las najpierw bukowy, potem topolowo-brzozowy. Z grzybów jadalnych nic, z niejadalnych też w zasadzie nic - jakaś mała żagiew i kilka szyszkówek pod sosną, nawet niewartych sfotografowania. Ponieważ nie było co fotografować, daję zdjęcie "Pomnika przyrody - prawem chronionego". Pozdrawiam.
Druga dawka szczepionki (inaczej niż pierwsza) przyjęta na Dzień Dziecka:), trochę mnie rozłożyła i wczoraj wyłączyła z aktywności. Dziś się ruszyłem, ale tylko krótko ponad godzinę, bo słaby byłem. Cóż, przynajmniej wiem, że działa. Mam nadzieję, że jutro samopoczucie będzie lepsze i poszwendam się trochę więcej. Z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że łatwiej zebrać grzyby jadalne w środku zimy (grudzień-luty), kiedy prawie nie wracałem z pustymi rękami, niż późną wiosną...