duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Las duży mieszany. Dziś spacer z Tomkiem G I jego Tatą.Las wilgotny.Kurki wszystkie zdrowe.Kurek było sporo ale zerwałem tylko chyba ze 40 może więcej może mniej,ale ludzi nie było.A jak wracałem do domu to chyba widziałem koźlarza ale nie jestem pewny na 100% bo był spleśniały. Dużo rośnie maślanki i innych drobnych grzybów, które rosną na ziemi i na drzewach.
Spacer udany.Wreszcie byłem w lesie i mogłem oddychać świeżym powietrzem,bo siedziałem cały czas w domu!Dobrze że mam taką wspaniałą ekipę!Dziękuje Panu Tomkowi że mnie tyle nauczył.Pozdrawiam całą ekipę grzybiarzy.A za tydzień prawdopodobniej jadę do mojej miejscówki w rejony Rokicin.Do zobaczenia w czerwcu na rozpoczęcie sezonu w Woli Zbrożkowej.Pozdrawiam.