duża wersja fotografii z doniesienia

fotografia z grzybobrania
© fotografia została załączona przez informatora o grzybobraniu; z pytaniem o jej wykorzystanie poza ramami systemu monitorowania występowania grzybów grzyby.pl należy kontaktować się bezpośrednio z autorem fotografii, a nie ze mną (kontaktu do autora zdjęcia zwykle nie posiadam)
Wiąz, dąb, jesion i obfitość wszelkiego rodzaju krzaków - na czele czarny bez. Na pniu omszonym, w ilości dla mnie zadziwiającej żagiew łuskowata. W zeszłym roku spotkałam jedną jedyną, a teraz taki urodzaj. W lasku mokro, czuć zapach ziemi. Zieleń rozkwitła na całego a ptaki po prostu szaleją. Niektóre nawet toczą boje, tylko nie wiem o co? Z braku czasu nie obeszłam tajemnych zakamarków, a żagiew wypatrzyłam grzecznie ze ścieżki. Ale jak już wypatrzyłam, to wlazłam w krzaki i przy okazji w młode, parzące pokrzywy. Ale niech tam, to ponoć na zdrowie 😂 .
Ogólnie wrażenia pozytywne, chociaż chrustu mało 😁. Następnym razem obczaję większy teren i pod względem chrustowym. Zdjęcia marne, bo szarawo się robiło, ale niebawem tam wrócę , w odpowiednim obuwiu i postaram się sfocić te piękności bardziej finezyjnie 😉. Bo warto 👌 .