Doniesienia z ostatnich 5 dni w promieniu 40km od pierwszego na liście

sobota 16.WRZ
Mipsi
doniesień: 3
(2/h) Po zeszło tygodniowej radości, las się zatrzymał 😒
Po 3 godzinach 2 podsuszone podgrzybki, jeden przeżarty ceglastopory (nie było co zabierać) i ze 2 pojedyncze pociechy (suchogrzybki). Na pociechę 2 siedzunie, więc przynajmniej śniadanie będzie
Mizeria 😒
wczoraj
Majeczka
doniesień: 12 / 1🏆
(0/h) Dzisiaj wybrałam się w swoje pewne miejsca, w lesie zupełna pustka, nic nawet nie ma psiarek jest tak sucho jak nie było nawet poprzednio w tej chwili susza się pogłębia a to nie wróży nic dobrego, musiałoby popadać spokojnym drobnym deszczem ulewa nic tu nie da. No cóż trzeba poczekać z nadzieją że coś się zmieni.
niedziela 17.WRZ
Gabi_NN (bez logowania)
(20/h) W lesie susza. Znalezione 20 podgrzybków, z czego 10 zdrowych, 6 koźlarzy czerwonych (piękne i zdrowe) i 4 prawdziwki - zdrowe. Deszczu!!!
2023.9.17 20:10
dodaj grzybobranie
poniedziałek 18.WRZ
Akkarin
doniesień: 2
(5/h) prawdziwki i kilka podgrzybków. Kurek około40, ale tak jak gołąbków (a było ich mnóstwo) nie wliczam do zbiorów :) Las sosnowy, wysoki. Ale prawdziwki tylko między samosiejkami. Kilka dni za późno wybraliśmy się na grzyby. Mnóstwo starych, spleśniałych podgrzybków i prawdziwków: ( Mimo upału, świetna wycieczka i sosik jutro będzie :)
poniedziałek 18.WRZ
Akkarin
doniesień: 1
(5/h) Prawdziwki, kilka podgrzybków. Las sosnowy. Spóźniliśmy się o tydzień, w lesie pozostałości po podgrzybkach, stare i spleśniałe.
przedwczoraj
sarek01
doniesień: 16 / 2🏆
(1/h) 2 kozaki czerwony i czarny. A tak po za tym nic. Trzeba chyba poczekać na deszcz.
dodaj grzybobranie