Sezon grzybobrań 2003

Po raz pierwszy podsumowanie sezonu jest bardziej zobiektywizowane i z ładnymi obrazkami. Oczywiście dzięki informacją jakie podawaliści w ciągu roku.
Dziękuję.

space

Z punktu wiedzenia "normalnego grzybiarza" "grzyby są", gdy na mapce jest doniesienie o wysypie - reprezentowane niebieskim kołem. Zielone koło to doniesienie o występowaniu grzybów jadalnych - raczej nie w satysfakcjonującej ilości. Czerwone koło to doniesienie o braku grzybów.

Rok 2003 był, co tu dużo mówić, jednym z najgorszych. Z racji suszy. Zresztą drugi już taki z rzędu. Są całe rejony kraju (głównie na zachodzie i południu Polski) gdzie trudno było wybrać się na grzyby z sukcesem. W pozostałych rejonach jedynie w krótkich okresach i lokalnie grzyby pojawiały się w większej ilości. Trochę jest też tak, że pokrzywdzona w 2002 roku północno-wschodnia Polska w tym roku nieco grzybów miała.

space

Obok skumulowany obraz jesiennego sezonu grzybowego (1 września - 12 października).

space

obecnie nie jesteś zalogowany(a) — oglądasz okrojoną, przeglądową wersję atlasu — zaloguj się (pola w prawym górnym rogu każdej strony)
lub załóż konto dostępu o ile go jeszcze nie posiadasz

Copyright © 1997-2017 by Marek Snowarski – formularz kontaktowy/contact form
przeglądowa (zwykła) wersja atlasu 17.07.03 · ta strona była ostatnio zmieniana/last modified 13.04.2017 · powstała/was created 29.01.2004

Zalinkuj tę stronę kodem (przykładowy tekst linku dostosuj do swoich potrzeb):
<a href="http://www.grzyby.pl.pl/grzyby-2003.htm"> Sezon grzybobrań 2003 - Atlas grzybów Polski grzyby.pl</a>