— w pełnej wersji atlasu lokalizacja grzybobrania jest zwykle podana precyzyjniej niż powiat
— opłata za pełną wersję to jedyne źródło utrzymania serwisu (nie zaśmiecam stron reklamą)
⇒⇒  uwaga - sprawdź  ⇒ nowe opcje dostępu do Pełnej Wersji - natychmiastowa realizacja
pow. miński
ok. 5 na godzinę — mm
niedziela 5. marca
Asenkin 2017.3.5 15:40
Witam Uszaczki obrodziły obficie pokazują się pierwsze czarki,kruchaweczki wąskoblaszkowe,piestrzenice,szyszkówki teraz tylko czekać na smardze i ciemnobiałki wiosenne
  • Andre · 6.19:16 · Ładne!Pozdrawiam.A
  • +dopisz (dla zalogowanych)
pow. przasnyski
ok. 0 na godzinę — mm
wtorek 28. lutego
roto1 2017.2.28 19:13
Z południa Polski donoszą o wiośnie,że kwitną pierwsze kwiaty,że pszczoły są już po wiosennym oblocie(pszczoły to bardzo czyste zwierzątka,w ulu się nie załatwiają i jak tylko temperatura przekroczy 12 stopni masowo wylatują z ula załatwiają swoje sprawy i wracają,matka przecież już dawno składa jaja i muszą utrzymać w ulu temperaturę ok 30 stopni)ale że to portal grzybowy to ja o grzybkach.Na zdjęciu pierwsze sfotografowane czarki austriackie,widywałem je już pod koniec grudnia 2016.
  • tazok · 28.20:48 · Dzięki za sporą garść wiadomości o pszczołach. Nie wiedziałem że to takie czyściochy. A czarki urocze , jedyne jakie widywałem to w kolorze czekolady , niemal czarne .
  • Emil.E. · 28.23:55 · A te czarki, to czasem nie pozostałość po cesarstwie austrio-węgierskim? Witam po zimowej przerwie.:-)
  • Paweł-Tarnów · 1.12:24 · To samo o pszczołach mówił mi właściciel tych uli, że jak jest długo zimno, to pszczoły chorują, a przy cieplejszych dniach, wyfruwają do "toalety" :-)
  • +dopisz (dla zalogowanych)
Copyright © by Marek Snowarski – formularz kontaktowy/contact form
wersja publikacji 17.04.2016.www · została utworzona/was created
Zalinkuj tę stronę kodem (przykładowy tekst linku dostosuj do swoich potrzeb):
<a href="http://www.grzyby.pl/foto/wystepowanie-MZ.htm">mazowieckie — raport doniesień o grzybach 2017.02.24 — 03.23 - Grzyby Polski, Fungi of Poland grzyby.pl</a>